Кам’янець

ЛЬВІВ  –  КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ  – ЛЬВІВ (тур вихідного дня – 2 дні і 1 ніч)

ДЕНЬ 1.

Виїзд зі Львова до замку Збараж, екскурсія. Переїзд через Скалу-Подільську до Кам’янця-Подільського.  Екскурсія по фортеці та по місту. Поселення в готелі. Вечеря. Вільний час. Нічліг.

Збараж

Місто ХІІІ ст., в якому так званий новий замок був побудований в ХVІІ ст. та поєднує палац і фортифікаційні споруди. Замок відреставрований в наші дні. Експозиція різноманітна і цікава. В часи Хмельниччини козаки оточили в замку головного опонента Б.Хмельницького Я.Вишневецького.

Камянець-Подільський

Кам’янець-Подільський, одне з найстаріших міст України, належить до визначних явищ європейської культури. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п’єдесталом, на якому впродовж понад десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам’яне диво. Кам’янець-Подільський і сьогодні чарує неповторною єдністю ландшафту та архітектури. Історичне минуле Старого міста приховує безліч таємниць. Досі остаточно не встановлено, коли виник Кам’янець. Деякі історики вважали, що місто було побудоване на початку нашої ери даками в період римсько-дакійських воєн.

 ДЕНЬ 2.

Сніданок. Переїзд до Хотина. Екскурсія Хотинською фортецею. Зупинка в селі Окопи, місці де був кордон трьох держав. Село Кривче Тернопільської області – екскурсія по печері Кришталева. Повернення до Львова.

Хотин

Замок у Хотині вважається одним з найвідоміших і найбільш цікавих історичних споруд України. Офіційним часом виникнення Хотинського замку вважається кінець Х- початок XI століть, коли князь Володимир Великий покорив східних хорватів і тиверців та включив території між Карпатами і Дністром до складу свого Київського князівства. Висота стін замку в найвищому місці більш ніж 60 м. В 1621 році біля мурів замку 40 тисяч козаків гетьмана П.Сагайдачного та понад 35 тисяч польсько-литовського війська стримали одну з найбільших турецько-татарських навал.

Печера Кришталева в Кривче

На Тернопільщині є маса цікавих печер. Але об лаштованою для туристів є карстова печера в селі Кривче. Печера вимита підземними водами в товщі жовто-бурого, крупнокристалічного гіпсу неогенової системи. Стіни багатьох печерних галерей покриті білосніжними або прозорими забарвленими у різноманітні кольори кристалами ограненого або пластинчатого вторинного гіпсу. Довжина печери близько 23 км, для екскурсій доступні 2,8 км.

У вартість входить:

–  Автобус чи мікроавтобус в залежності від величини групи;

–  Вечеря в перший день та сніданок в другий;

–  Нічліг в готелі.

–  Вхідні квитки до відвідуваних об’єктів.