Квітень

Святкова Гуцульщина. Львів – Верховина (3 дні, Великодні свята)

11-13 квітня 2015
День 1.
Виїзд зі Львова. По дорозі заїдемо в Свірзький замок, який побудований над мальовничим ставом, що оточує його півколом. Там колись проходили зйомки відомого фільму про Д’Артаньяна. Наступна зупинка в Рогатині, де народилась Роксолана, дружина Сулеймана, що рятувала наші землі від ворогів. Там відвідаємо церкву ХVІ ст. Потім через Галич та Івано-Франківськ потрапляємо в Коломию. Там відвідаємо музей Гуцульщини та музей Писанки, що знаходиться в яйці. Пройдемось по центрі Коломиї та й рушаємо до Верховини. Нічліг.
День 2.
Сніданок. Хто захоче може піти до церкви. Недалеко від готелю ми зможемо відвідати музей фільму «Тіні забутих предків» та приватний гуцульський музей з розповіддю про побут та музичні традиції гуцулів. Поруч від Верховини є село Криворівня, яке можна назвати Карпатською Швейцарією. Туди приїздили І.Франко, Леся Українка та вся українська еліта. В музеї можна ознайомитись з історією присутності цих видатних людей. Вечір можна буде провести насолоджуючись природою Карпат, місцевою кухнею та звичаями. Нічліг.
День 3.
Сніданок. Виїзд до Ворохти. Можна буде покататись на підйомнику, побачити карпатський віадук. Потім переїзд до Яремче, зупинка біля водоспаду Гук, сувенірний ринок, можна пообідати. Далі прямуємо до Івано-Франківська, екскурсія містом. Повернення до Львова з можливою зупинкою в княжому Галичі, або замку, що в Старому селі.

Львів – Луцьк – Острог
18-19 квітня 2015
День 1.
Виїзд зі Львова до Луцька, екскурсія замком Любарта – це насправді візитка Волині, в замку представлена гарна експозиція, наприклад: друкарство та можемо перенестись в світ дзвонів. Переїзд до Дубна – міста, яке було свого часу центром контрактів, там зберігся мальовничий замок, церкви, а на околиці потужні оборонні споруди другої половини ХІХ ст. – Тараканівський форт. Переїзд до Кременця, міста, яке називають волинською Швейцарією, а по дорозі відвідаємо красивий палац ХІХ ст. в Білокриниці. Ночівля в Кременці. При відповідній погоді планується дружній вечір з піснями, розмовами, мангалом в дворі готелю.
День 2.
Сніданок, виселення з готелю. Переїзд до міста Острог. По дорозі зупинка в Межирічу, де можемо побачити дуже красивий монастир. Острог – родина резиденція князів острозьких, які часто були не тільки політичними лідерами, але й меценатами. В Острозі можемо оглянути замок й знамениту Острозьку академію. Повернення до Львова через місто Рівне.